Interni premještaji djece iz objekta u objekt 2024./2025.

DOKUMENTI ZA PREUZIMANJE:

Obavijest o mogućnosti prijelaza djeteta/djece u drugi područni objekt za pedagošku godinu 2024./2025.

Obrazac Zamolbe za prijelaz djeteta u drugi područni objekt

OBAVIJEST
RODITELJIMA/SKRBNICIMA O MOGUĆNOSTI INTERNOG PRIJELAZA DJETETA/DJECE U DRUGI PODRUČNI OBJEKT DJEČJEG VRTIĆA HRVATSKI LESKOVAC
ZA PEDAGOŠKU GODINU 2024./2025.

Roditelji/skrbnici čije je dijete upisano u Dječji vrtić Hrvatski Leskovac, a objekt koji dijete pohađa im ne odgovara po mjestu stanovanja, mogu poslati Zamolbu za prijelaz djeteta/djece u drugi odgovarajući područni objekt od 01.rujna 2024.

Zainteresirani roditelji/skrbnici
pisanu Zamolbu za prijelaz djeteta/djece u drugi objekt trebaju predati
OD 26. VELJAČE DO 1. OŽUJKA 2024. GODINE

Pisane Zamolbe za prijelaz djeteta iz objekta u  objekt DV Hrvatski Leskovac može se predati osobno u administraciju vrtića ili poslati skeniranu zamolbu na mail:
vrtic-hrvatskileskovac@zagreb.hr

Zamolbe će razmatrati Stručno povjerenstvo za upis djece:
-     mogućnostima pojedinog objekta u odnosu na dobne skupine
-     mjestu stanovanja
-     potrebama oba zaposlena roditelja
-     smještaju djece iste obitelji u različitim objektima

Informaciju o prihvaćanju/odbijanju Zamolbe za prijelaz roditelji će dobiti po završetku redovnog upisnog roka.

Obrazac Zamolbe za prijelaz dostupan je na Oglasnoj ploči Vrtića pokraj sobe administracije u centralnom objektu te na web stranici Vrtića.

Renata Knez, ravnateljica